Корзина
134 отзыва
Аренда и продажа строительного, садового и теплового оборудования
+380672326021

Аренда строительных лесов

Компанія «ВКП ЮЖТЕХМАШ» виготовляє, продає або здає в оренду наступні види риштувань:
Риштування (ліса) будівельні стійкові приставні (ригелні ліса) ГОСТ 27321-87 дуже корисні при роботах, пов'язаних з воздвиженням різних споруд, відновленню будівель, для пересувань будівельників при монтажі та будівництві, допомагають розташовувати будівельний матеріал безпосередньо на дошках. Риштування ригельні складаються з ригелів та елементів, що збираються між собою. Каркас риштувань (лісів) складається з рядів стійок, з'єднаних між собою ригелями і ригелями посиленими. Ригеля, ригеля посилені, огорожа, а також кріплення до стіни, після їх встановлення на стійки уявляють собою замкнуту систему, що забезпечує достатню жорсткість риштувань в подовжньому і поперечному напрямку.
Риштування (ліса) рамні збираються з рам, які з'єднуються горизонталями і діагоналями. Рамні риштування (ліса) збираються дуже просто, в залежності від потрібної Вам площі, додаються певною кількістю рам, заввишки 2 метри і шириною 1 метр. Встановлення проводиться в п'ять етапів: підготовка поверхні для встановлення опор (регульованих і нерегульованих) та їх встановлення; встановлення першого ярусу і його розкріплення; нарощування лісів; кріплення риштувань до стіни (стін); встановлення настилів. При виборі висоти лісів потрібно підібрати опори (регульовані і нерегульовані), вони можуть бути різного виконання: прохідна рама, також її називаютьрама без сходів; торцева рама, нарощуються в торці; рама зі сходами, встановлюється в потрібних для виходу людей місць на потрібний ярус.
Риштування будівельні клино-хомутового типу - це система з каркасів, яка складається з різних елементів. Каркас складається з 2 сходів, які з'єднані між собою фермами страхування і несучими фермамі. Основним позитивним моментом в цій конструкції - це гвинтові домкрати, за допомогою них можно вирівняти нерівності і перепади висоти на поверхні.
Оренда і продаж будівельних лісів різного типу:
риштування рамні - для фасадних робіт,
риштування ригельні - для цегляної кладки,
риштування клино-хомутові - для ремонтних робіт.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2