Продавець ТОВ "ВКП ЮЖТЕХМАШ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
129 відгуків
+380 (67) 232-60-21
+380 (95) 555-53-54
Аренда и продажа строительного, садового и теплового оборудования

Техніка безпеки при установці і в процесі використання будівельних лісів

Техніка безпеки при установці і в процесі використання будівельних лісів дуже важлива і необхідна. Принебрегая технікою безпеки на будь-якому виробництві або будівництві, люди рано чи пізно розплачуються за це дорогою ціною. А така конструкція як будівельні ліси при експлуатації повинна постійно контролюватися на стійкість і пошкодження. Робітник, який встановлює будівельні ліси в першу чергу повинен розуміти, що вся відповідальність за зібрану конструкцію лягає на його плечі. Не важливо якого типу будівельні ліси Ви збираєте, то нехай клино-хомутові або рамні, основні правила техніки безпеки однакові для всіх, а конкретну інструкцію складання і експлуатації Ви знайдете в паспортах додаються до них, оскільки всі типи будівельних риштувань повинні бути сертифіковані та мати паспорти. Нижче ми упамяним головні аспекти техніки безпеки, які необхідно знати при установці і експлуатації будівельних лісів:
а) зібрані ліси повинні бути жорстко закріплені кріпильними елементами по всій висоті на стіні будівлі, що зводиться. Інтервал і схема кріплень визначаться як зазначено в паспорті виробу.
б) не відхиляться від максимального навантаження на робочу площадку, яка вказана в документації.
в) пересування по висоті повинно здійснюватись тільки за спеціально встановленим сходових секціях.
г) на конструкції бажано повинні бути схеми розподілу вантажів і руху робочих.
д) надійність конструкції повинна періодично перевірятися відповідальним майстром після кожної зміни.
е) перед установкою потрібно впевнитись, що на відстані не менш 6 м від установки лісів, що знаходяться лінії електропередач були відключені, якщо такі є.
ж) при поривах вітру перевищує 6 балів робота заборонена.
Далі будуть представлені випадки найбільш часто зустрічаються причини втрати стійкості конструкції:
а) не правильним або малою кількістю кріплень до стіни споруджуваного будинку. При великих пререпадах висот на устанавлеваемой поверхні було нерівномірне спирання на стійки (нерівномірний розподіл навантаження).
б) перевищення допустимої максимальної навантаженні на робочу поверхню способом нерівномірного скупчення будівельних матеріалів.
в) також частою причиною втратою стійкості окремих частин конструкції буває динамічний вплив.
Основну частину нещасних випадків лягає на людський фактор. Будьте уважними та обережними. Адже немає нічого дорожчого за здоров'я і людського життя.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner