Продавець ТОВ "ВКП ЮЖТЕХМАШ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
129 відгуків
+380 (67) 232-60-21
+380 (95) 555-53-54
Аренда и продажа строительного, садового и теплового оборудования

Бетономішалка. Принцип роботи бетономішалки. Оренда бетономішалок в Києві.

Бетономішалка. Принцип роботи бетономішалки.

Оренда бетономішалок в Києві.

Бетономішалка – це будівельний механізм, який використовують для замішування бетонних сумішей. Робота цієї машини залежить від перелопачивания в барабані сумішей (води, цементу, щебеню) через лійку. Ця процедура відбувається з допомогою лопатей, прикріплених до стін барабана, що обертається. Якість будівельних робіт залежать від правильного вибору агрегату, тому необхідно віднестись максимально серйозно до покупки.

Принцип роботи бетономішалки.

Бетономішалка ― це невід'ємне будівельне обладнання, яке складається з електричного пристрою, ходової та силової частини агрегату, зчіпного обладнання і рами. Так як обертання барабана відбувається за мотора-редуктора, то даний механізм має дуже велику швидкість, що дозволяє прискорити процес будівництва.

На сьогоднішній день існують дві групи бетономішалок:

Бетономішалки першої групи – гравітаційної дії. Змішування матеріалів проходить через гравітаційного впливу. У даному методі лопаті крутяться по осі, що дозволяє якісно перемішувати розчин, не залишаючи суміш на стінках. Для інтенсивності роботи можна змінювати кут нахилу груші в ході перемішування. Дані бетономішалки готують тільки в'язкі суміші, при цьому не використовують багато електроенергії, що дозволяє їм нагріватися.

Бетономішалки гравітаційного впливу можуть бути різними. До більш надійних відноситься редукторні змішувачі, так як він захищений від попадання різних частинок сміття, а також піску. Його мінус полягає тільки в одному, що якщо в ньому сталася поломка, то ремонту вони не підлягають. Але вони ламаються рідко, найчастіше стають непридатними до будівельних робіт.

Дуже популярними бетономішалками гравітаційної дії є – вінцеві змішувачі. З допомогою зубчастого колеса він опоясує грушу будівельного обладнання. Його головна функція полягає в тому, що при будь поломки він підлягає ремонту, хоча при цьому не захищений від попадання сміття.

Бетономішалки другої групи ― примусової дії. В таких агрегатах розчин замішують з маленькою кількістю води, але необхідно додавати різні добавки. Відмінність такої бетономішалки полягає в тому, що розчин перемішують обертаючими лопатями всередині груші, яка нерухома.

В індивідуальному будівництві примусові бетономішалки не використовують так, як вони великих розмірів. В таких випадках краще всього використовувати гравітаційної дії. Бетономішалки такого типу також не можуть перемішувати великі частинки, що також є мінусом в будівельних роботах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner