Продавець ТОВ "ВКП ЮЖТЕХМАШ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
129 відгуків
+380 (67) 232-60-21
+380 (95) 555-53-54
Аренда и продажа строительного, садового и теплового оборудования

Будівельні риштування

Інтернет-магазин "ВКП Южтехмаш" надає послуги оренди та продаж широкого асортименту будівельних лісів:

  • рамні - для фасадних робіт,
  • ригельні - для цегляної кладки,
  • клино-хомутові - для ремонтних робіт.

 

Ригелі та клино-хомутові будівельні риштування

Ліси стійкові приставні (ліси ригельні) ГОСТ 27321-87 дуже корисні про роботах пов'язаних із спорудженням різних споруд, відновлення будівель, для пересування будівельників при монтажі та будівництві, допомагають розташовувати будівельний матеріал безпосередньо на дошках. Ліси ригельні складається з ригилей і елементів, що стягуються між собою. Каркас лісів складається з рядів стійок, з'єднаних між собою ригилями і ригилями посиленими. Ригеля, ригеля посилені, огорожу, а також кріплення до стіни, після їх установки на стійки уявляю собою замкнуту систему, що забезпечує достатню жорсткість лісів в поздовжньому і поперечному напрямку.

Ліси будівельні клино-хомутові типу - це система з каркасів, яка складається з різних елементів.Каркас складається з 2 сходів, які з'єднані між собою фермами страхування і несучими фермами.Основним позитивним моментом в цій конструкції - це гвинтові домкрати, з допомогою них можноуравновешивать нерівності і перепади висоти на поверхні.

 

Рамні будівельні риштування

Ліси рамні збираються з рам, які з'єднуються горизонталями і діагоналями. Рамні лісу збираються дуже просто, взалежності від потрібної Вам площі, додаються певним кількістю рамм, заввишки 2 метри і шириною 1 метр. Встановлення здійснюється в п'ять етапів:підготовка поверхні для установки опор (регульованих і нерегульованих) та їх установка; установка першого ярусу і його розкріплення; нарощування лісів;кріплення лісів до стіни (стін);установка настилів.При виборі висоти лісів потрібно підібрати опори (регульовані і нерегульовані), вони можуть бути різного виконання:прохідна рама, також її називають без сходів;торцева рама, возвдвигается у торці;рама сходами, ставиться у потрібних для виходу людей місця на потрібний поверх.

Ригельные и клино-хомутовые строительные леса

Леса стоечные приставные (ригельные леса) ГОСТ 27321-87 очень полезны про работах связанных с воздвижением различных сооружений, восстановлению зданий, для передвижениям строителей при монтаже и строительстве, помогают располагать строительный материал непосредственно на досках. Леса ригельные состоит из ригилей и элементов, собираемых между собой. Каркас лесов состоит из рядов стоек, соединенных между собой ригилями и ригилями усиленными. Ригеля, ригеля усиленные, ограждение, а также крепления к стене, после их установки на стойки представляю собой замкнутую систему, что обеспечивает достаточную жесткость лесов в продольном и поперечном направлении.

Леса строительные клино-хомутового типа  - это система из каркасов, которая складывается из различных элементов.Каркас состоит из 2 лестниц,  которые соединены между собой фермами страхования и несущими фермами.Основным положительным моментом в этой конструкции - это  винтовые домкраты, с помощью них можноуравновешивать неровности и перепады высоты на поверхности.

 

Рамные строительные леса

Леса рамные собираются из рам, которые соединяются горизонталями и диагоналями. Рамные леса собираются очень просто, взависимости от нужной Вам площади, добавляются определенным колличеством рамм, высотой 2 метра и шириной 1 метр.  Установки производится  в пять этапов:подготовка поверхности для установки опор (регулируемых и нерегулируемых) и их установка; установка первого яруса и его раскрепление; наращивание лесов;крепление лесов к стене (стенам);установка настилов.При выборе высоты лесов нужно подобрать опоры (регулируемые и нерегулируемые), они могут быть разного исполнения:проходная рама, также ее называют без лестницы;торцевая рама, возвдвигается в торце;рама лестницей, ставится в нужных для выхода людей места на нужный ярус.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner